Finalespel søndag

Sluttspel søndag 2.juli – REISO     Tysnes Sparebank Cup 2017.

Me gratulerar Frittgåande mus, Gymmen og Boca Juniors som vinnarar i sine klassar på cupens siste dag.

Takk for ei kjempeflott cuphelg.

KLASSANE FOR MENN

 

Kvartfinale klasse 2

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
1 1200-1230 A1 – ?3

Frugård – Sivertshaaland

11-1 2 1
2 1200-1230 B1 – ?3

Skarvatun & co – The dørmænens

2-0 2 2
3 1230-1300 C1 – B2

Kristoffer UTD – TG16

4-1 2 1
4 1230-1300 C2 – A2

Gymmen – 1650

8-1 2 2

 

 

Kvartfinale klasse 1

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
5 1300-1330 A1 – ?3

Bacon Fc – Barn av regnbuen

2-2
2-4 str.k
1 1
6 1300-1330 B1 – ?3

God nok – Noldus IL 1.laget

1-9 1 2
7 1330-1400 C1 – B2

Boca Juniors – Beerfest

4-0 1 1
8 1330-1400 C2 – A2

Superlaget–Oddvars bil & fotball

1-1
4-2 str k
1 2

 

 

Semifinale klasse 2

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
9 1400-1430 Vinnar kamp 1 – Vinnar kamp 3

Frugård – Kristoffer utd

 

1-5

2 1
10 1400-1430 Vinnar kamp 2 – Vinnar kamp 4

Skarvatun & co – gymmen

2-3 2 2

 

 

Semifinale klasse 1

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
11 1430-1500 Vinnar kamp 5 – Vinnar kamp 7

Barn av regnbuen – Boca Juniors

1-2 1 1
12 1430-1500 Vinnar kamp 6 – Vinnar kamp 8

Noldus 1.laget – Superlaget

2-5 1 2

 

 

 

 

 

 

 

Finale klasse 2

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
13 1500-1530 Vinnar kamp 9 – Vinnar kamp 10

Kristoffer utd – Gymmen

 

0-1

2 2

 

 

Finale klasse 1

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
14 1530-1600 Vinnar kamp 11 – Vinnar kamp 12

Boca Juniors – Superlaget

 

2-0

1 1

 

 

KLASSANE FOR DAMER

 

 

Semifinale klasse 5

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
15 1300-1330 A1 – A4

Frittgåande mus – Charlies Angels

6-3 5 3
16 1330-1400 A2 – A3

Woop woop – Fc Hofte

0-1 5 3

 

 

Finale klasse 5

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
17 1430-1500 Vinnar kamp 15 – Vinnar kamp 16

Frittgåande mus – Fc Hofte

 

3-1

5 3