Cupresultat laurdag samt oversikt over finalespelet

Me gratulerar Fc Galanten som vinnar av klasse 3 sårbeinte menn.
Dei vant finalen mot Rosenknopp 4-2

Øvrige resultat under:

 

 

Innleiande kampar lørdag 1.juli -REISO                        Tysnes Sparebank Cup 2017.

Tidspunkt Kampar   Resultat Klasse Bane
0900-0930 Fc Galanten – Ikkje dei yngste   9-0 3 K1
  Rosenknopp – No hope gjelland   5-1 3 K2
  Skarvatun & co – Sivertshaaland   1-1 2 G2
0930-1000 Barn av regnbuen – Galanten jr   2-0 1 G1
  Boca juniors – Deaf boys 1   6-0 1 G2
  Liggeunderlaget – Frittgåande mus   0-5 5 G3
1000-1030 Ikkje dei yngste – Rosenknopp   0-8 3 G1
  Skarvatun & co – Feige lag   2-0 2 G2
  Fc Hofte – Lårhønene   4-1 5 G3
  Bacon fc – Oddvars bil og fotball   3-1 1 K1
1030-1100 Fc Beken – Noldus 1.laget   ** 1 G1
  Pylseboden – Galanten jr   5-1 1 G2
  The dørmænens – Noldus a-laget   4-2 2 K1
  No hope gjelland – Fc Galanten   1-7 3 K2
  Charlies angels – woop woop   2-2 3 G3
1100-1130 Flamengo stars – Midthordland utd   *** 2 G1
  Sivertshaaland – TG16   1-1 2 G2
  Lårhønene – Liggeunderlaget   0-1 5 G3
           
1130-1200 Beerfest fc – Pylseboden   0-2 1 K1
  1650 Kleppe – Frugård   0-4 2 G1
  Gymmen – Kristoffer utd   1-4 2 G2
  Fc Hofte – Charlies Angels   1-2 5 G3
           
1200-1230 Deaf boys 1 – Superlaget   0-5 1 K1
  Boca Juniors – God nok   6-0 1 G2
  No hope Gjelland – Ikkje dei yngste   6-1 3 K2
  Lårhønene – Frittgåande mus   5-6 5 G3
1230-1300 1650 Kleppe – Flamengo Stars   *** 2 G1
  Noldus 1.laget – Bacon fc   0-4 2 G2
  Oddvars bil og fotball – Fc Beken   ** 1 K1
  Fc Galanten – Rosenknopp   4-2 3 K2
  Woop woop – Fc Hofte   2-2 5 G3
           
1300-1330 Barn av regnbuen – Pylseboden   1-1 1 G1
  Superlaget – Boca juniors   1-1 1 K1
  Kristoffer utd – Noldus a-laget   6-0 2 G2
  Charlies angels – Frittgåande mus   3-4 5 G3
  Midthordland – Frugård   1-11 2 K2
           
1330 – 1400 The dørmænens – Gymmen   1-4 3 G2
  Fc Hofte – Liggeunderlaget   2-0 5 G3
  Beerfest – barn av regnbuen   2-1 1 G1
  Feige lag – TG16   1-3 2 K1
           
1400 – 1430 Finale klasse 3

A1 – A2

Rosenknopp – Galanten 2-4 3 K1
  Frittgåande mus – Woop woop   1-3 5 G3
1430-1500 Midthordland utd – 1650 Kleppe   1-2 2 G1
  Kristoffer utd – The Dørmænens   8-2 3 G2
  Charlies angels – Lårhønene   2-4 5 G3
1500-1530 Skarvatun & co – TG16   4-0 2 G1

 

** Beken trekt laget

*** Flamengo stars trekt laget

 

 

 

Sluttspel søndag 2.juli – REISO     Tysnes Sparebank Cup 2017.

 

KLASSANE FOR MENN

 

Kvartfinale klasse 2

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
1 1200-1230 A1 – ?3

Frugård – Sivertshaaland

  2 1
2 1200-1230 B1 – ?3

Skarvatun & co – The dørmænens

  2 2
3 1230-1300 C1 – B2

Kristoffer UTD – TG16

  2 1
4 1230-1300 C2 – A2

Gymmen – 1650

  2 2

 

 

Kvartfinale klasse 1

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
5 1300-1330 A1 – ?3

Bacon Fc – Barn av regnbuen

  1 1
6 1300-1330 B1 – ?3

Pylseboden – Noldus IL 1.laget

  1 2
7 1330-1400 C1 – B2

Boca Juniors – Beerfest

  1 1
8 1330-1400 C2 – A2

Superlaget–Oddvars bil & fotball

  1 2

 

 

Semifinale klasse 2

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
9 1400-1430 Vinnar kamp 1 – Vinnar kamp 3

 

 

 

2 1
10 1400-1430 Vinnar kamp 2 – Vinnar kamp 4

 

  2 2

 

 

Semifinale klasse 1

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
11 1430-1500 Vinnar kamp 5 – Vinnar kamp 7

 

  1 1
12 1430-1500 Vinnar kamp 6 – Vinnar kamp 8

 

  1 2

 

 

 

 

 

 

 

Finale klasse 2

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
13 1500-1530 Vinnar kamp 9 – Vinnar kamp 10

 

 

 

1 2

 

 

Finale klasse 1

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
14 1530-1600 Vinnar kamp 11 – Vinnar kamp 12

 

 

 

2 1

 

 

KLASSANE FOR DAMER

 

 

Semifinale klasse 5

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
15 1300-1330 A1 – A4

Frittgåande mus – Charlies Angels

  5 3
16 1330-1400 A2 – A3

Woop woop – Fc Hofte

  5 3

 

 

Finale klasse 5

Kamp nr. Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane
17 1430-1500 Vinnar kamp 15 – Vinnar kamp 16

 

 

 

5 3